23.1.12

Dağların Cesur Kızı Hande

Bugün haftaya bir bayanla başlamak istedim. Dağlarda snowboard yapan bir çok bayan görebilirsiniz ancak rampaları deneyen yada boxlara giren sayıca azdır. Bence bu başlığı hakediyor Hande.
Cennet vatana yeni dönen Hande ve Mehmet hiç gitmemiş gibi kaldıkları yerden başladılar dağlarda kaymaya. Ee tabi gittikleri yerde de ihmal etmemişler belli ki.
Benim için özel bir yeri vardır Handenin , biz beraber başladık kaymaya tabi ben sonrasında kariyerimi Ilgazla J devam ettirince Hande baya bir yol katetti.

Ve işte blogumun ilk bayanı Hande ...

Genel görünüm pembe ağırlıklı ve çok geometrik. En son yayınımdaki Kerem'in sadeliğini Hande'de göremiyoruz.
 Pantolon süper süper (aynısından bendede varJ ) Şaka bir yana bence gerçekten tarz bir pantolon. Yan cebine cep telefonunu koyabilirsiniz eldivenlerle kolay ulaşılabiliyor.Bu senenin yeni trendi gözlüğü kaskın içinden geçirmek. Handede trendi hemen yakalamış. Ben gözlüklerde tercihimi daha renklilerden yana yapıyorum Hande bu konuda belliki sadelikten yana.Eldiven ve mont sanki birbirinin devamı, ayrıntılı bir resim olmasa neredeyse fark edilemeyecek.

Botlara bayıldım gözlerimi alamadım . Pembe, mor ve lila uyumu bu kombine çok yakışmış. Siyah boarduyla da botunun renklerinin daha bir patladığını gözlerimde canlandırabiliyorum.


  
  Herkese iyi haftalar ...

Kask: Rossignol
Goggles:Anon
Maske : Bula
Mont:Burton
Pantolon : Roxy
Eldiven :Burton
Bot: Burton
Board :Burton Social
Bağlama: Burton

4 yorum:

 1. Stil sahibi bir boardcu hemen kendini belli ediyor .renk kombinasyonlar super. Ben de böyle renkli bir pantalonn istiyorum... PINAR sen sıkıldıysan bana satsana;P

  YanıtlaSil
 2. Pınar hanım goggle renksiz menksiz ama Anon yazısında ki taşlarıyla yeterince kokoş değilmi sizce?

  YanıtlaSil
 3. aysun yirtilana kadar kullanmayı düşünüyorum :) Gercekten cokda rahat

  YanıtlaSil
 4. Senden kokosuna rastlamadık henüz cengocum

  YanıtlaSil